שיתופים

שיתופים
"סיגלית, רציתי לכתוב ולספר לך שהחיים שלי השתנו ועדיין משתנים בעקבות המפגשים . משהו טוב קורה, ההבנות שלי גדלות. כשהגעתי לאיזון הראשון אצלך הייתי אדם מבולבל לא ממוקד וחושש תמיד מכל פסיק וזבוב. היום אחרי מס' מפגשים אצלך אני מרגיש שמשהו נפתח והדרך שלי עם עצמי והחוויות שאני עובר יותר ברורות, מובנות ולא מפחידות כ"כ ואני לומד לקבל ולתת באהבה והבנה. מעבר לכך, חברים שלי שהגיעו אלייך דרכי מספרים לי דברים דומים שהם חווים בחייהם. אני רוצה להגיד לך שאני אוהב אותך ואת הגדולה מכולן ותודה תודה תודה על הכל; על הדרך ועל ההבנה. אטרף משה אסרף ('הדג נחש') "

"את סיגלית פגשתי לראשונה בסדנת תאטרון שהותירה בי רושם רב. הגעתי אליה למספר מפגשים אישיים ששינו ועדין משנים את חיי. זה מספר שנים שהרגשתי שאני צועדת במקום בכל הקשור לפרנסה וקריירה על אף שהשקעתי הרבה אנרגיה מאמצי לא הניבו פירות. למעשה הרגשתי שאני רודפת אחרי הזנב של עצמי. מאז המפגשים משהו בי השתחרר ; אני הרבה יותר ממוקדת ויודעת מה נכון לי ומה לא. בנוסף נפתחו בפני אפשרויות כה רבות ואני מרגישה שהמזל הטוב מאיר לי פנים. אני יודעת היום שההצלחה בהישג ידי. בקיצור אני מרגישה מבורכת ועל כך אני מודה לך סיגלית מעומק ליבי. אביבית סמלמן"

"סיגלית יקרה, רציתי להודות לך על כל התמיכה והחיזוקים. כשהגעתי אלייך הייתי סקפטית, קצת ריקה ואבודה ובמבט לאחור, אחת שנותנת לחיים להוביל אותה ולא להפך. המפגשים איתך עזרו לי לראות, להבחין ולפעול לקראת מציאות חדשה שהצלחתי ליצור. גיליתי את הקסם שבאלתור וביצירת שינויים מתוך אמונה ואפילו אם היו רגעים שכשלתי באמונתי. עברתי דרך שאין לתאר אותה במילים, עם נוכחות שלך שמאוד חיזקה אותי. ותמיד לימיני, מתבוננת, מחזקת, מדברת בזמן שאני זו שעושה את הדרך. אני עוד מצפה להמשך הדרך. להמשיך ולגלות. תודה. אפרי אלטחן." 
 
"איך שאני מגיעה למפגש עם סיגלית אני מרגישה את התמיכה האדירה ממנה ואת המקום הבטוח עבורי. אני חווה שהמפגשים שלה הם עדינים ונעימים ובאותה מידה עוצמתיים מאוד, והדרך שבה היא מגישה את החומרים היא מקצועית ורגישה. התחושה במפגשים היא של בטחון ושלווה. דלית אליהו בורנטין, מאמנת אישית ועסקית."
 


 
Powered by Artvision | Truppo Websites