הזמנת מופעים

הזמנת מופעים
מופע פלייבק אנסמבל בועות - מתנה מקורית לכל אירוע חגיגי

אתם יושבים בנחת. מעלים רגעים וסיפורים שקשורים לבעל/ת השמחה..
וצוות השחקנים מחזיר לכם אותם על הבמה באימפרוביזציה יצירתית ומצחיקה.
ערב קורע מצחוק המשאיר טעם טוב לחגיגה !! 
המופע מורכב מצוות שחקנים, מוסיקאי ומנחה ואורכו כשעה ורבע.  
אז אם יש לכם סיפור - אנו נמחיז אותו עבורכם באלתור.
 

משתתפים מספרים...

מופע פלייבק מסיבת רווקות ת"א - אחות הכלה ומארגנת הערב :
"היי סיגלית, היה מקסים!!! כולנו נהנינו מאוד, התגלגלנו מצחוק והכי חשוב לירון התמוגגה. תודה רבה לך ולכל הצוות המקצועי שלך". 

מופע תאטרון פלייבק עבור חגיגת בת מצווה . ירושלים, מאי 2013
"לסיגלית וצוות בועות היקרים, היה פשוט מדהים....תודה רבה לכם על ערב בלתי נשכח עם המון צחוקים, התרגשות והנאה בלתי רגילה. עשיתם לאלינור ולאורחים את הבת מצווה!!! הבנות בכיתה לא מפסיקות לדבר על האירוע של אלינור בזכות המופע. תצפו לעוד הזמנות רבות....בהצלחה בהמשך, אושרת ואלינור יאיר".

מופע תאטרון פלייבק עבור חגיגת בר מצווה, אפריל 2013
"סיגלית שלום רב, רציתי להודות לך על ערב מרגש של חגיגת בר המצווה של בננו ארז. ארז והמשפחה המורחבת נהנו מאוד מהמופע שהעליתם עם הקטעים בחייו של ארז. המופע היה מאוד מרגש ומצחיק , כולם נהנו וצחקו במהלך המופע והייתה חוויה נפלאה לכל המשפחה ובמיוחד לבננו שהרגיש שהוא במרכז האירוע. הגענו אלייך לאחר המלצה שקבלנו וזכינו במופע מהנה ומשמח. תודה רבה ורדה ואורן קטב."  

מופע פלייבק אישי עבור יום הולדת. רחובות, אפריל 2012
"היי סיגלית, מסיבת ההולדת של ביה הייתה עבורנו הנאה צרופה. עברו 4 ימים מאז אותו ערב קסום, ערב שהשאיר בפי כולנו טעם של עוד...חוויה מיוחדת וחיוך ! לא די "במחזה " טוב כדי שהאירוע יצליח, דרושים במאי ושחקנים מעולים והם ורק הם יכולים להעניק חיות ומשמעות למילים...לסיפורים... אתם,הענקתם פרשנות מיוחדת לסיפורים. עשיתם זאת באיכות משחקית,ברגישות מופלאה והומור חכם...והליווי המוסיקלי התאים עצמו למתרחש והשלים את התמונה הקסומה. את סיגלית, ניצחת על כל האנסמבל ועשית זאת במקצועיות ובנעם. תודה אישית לך ולכל החבורה המופלאה..מעומק הלב, ציפי וירצר." 

מופע פלייבק עבור יום הולדת 40  - דרך הפקות החוש השישי ,המלצת המנכ"ל:
"צוות יקר, אני רוצה להודות לכם על שהייתם נדבך משמעותי וחשוב ב"פאזל" של ירום באירוע החוש השישי. מעבר להנאה שלו ושל החברים שהשתתפו בתור קהל, המפגש איתכם אפשר לו התבוננות על החיים מזווית חדשה, מפתיעה, מרגשת, ובעיקר משמעותית. דרך השיתוף שלו לאחר הפעילות איתכם למדתי שהוא קיבל יחס אישי וחם, שהייתה עבודת הכנה, שהיה קשב, שהיה הומור, שהיה מותאם ונכון לו וגם כחלק מהפאזל שבנינו עבורו ביום החגיגי הזה.  אני שמח מאד על ההחלטה לשתף אתכם באירוע. מקווה להמשיך לעבוד ביחד ולאפשר לאנשים נוספים לפגוש את המהות שלהם.  שלכם, דורון- החוש השישי."  
 
 
Powered by Artvision | Truppo Websites