קורסים

קורסים
לצאת מקופסת המחשבות. להרשות לעצמי לצחוק ולטעות
ופשוט להיות.

מוזמנים להפתיע את עצמכם...ולקבל : נקודת מבט אחרת, קלילה ועמוקה כאחד. הזדמנות המאפשרת לפרוץ את גבולות המחשבה דרך החוויה. הזדמנות להפסיק לחשוב לרגע ופשוט לצחוק ולאלתר. מוזמנים להצטרף להמוני משתתפים אצלנו שעברו חוויה דומה בקורס תאטרון פלייבק אשר משלב בין במת המשחק לבמת החיים. 
 

למי זה מתאים ומה משך הקורס ?
לכל מי שמעוניין לחזק בטחון על במה מול קהל, לפתח מיומנויות אלתור ומשחק, לשבור שגרה יומיומית, להשתייך לקבוצה ולהרגיש ביחד. לממש כישרונות ולשחק אותה על במת החיים במפגשים מול אנשים מתוך קלילות, מהירות תגובה, בטחון, הומור ויצירתיות. משך כל קורס 3 חודשים אחת לשבוע, בת"א. מחזור מתחילים ללא ניסיון קודם, ומחזור מתקדמים בעלי רקע בימתי. ההרשמה מראש. 
 
מה קורס אימפרוביזציה ותאטרון פלייבק מאפשר לי ?
- פיתוח הדמיון, יצירתיות, תעוזה ושחרור מחסומים והרגלים. 
- הטמעת כלי התמודדות ליצירת פתרונות במצבים לא צפויים. 
- פיתוח הקשבה ממקום אחר ותקשורת אותנטית ומעצימה.
- גמישות מחשבה ופתיחות לרעיונות חדשים ונקודות מבט מגוונות. 
 
משתתפים מספרים חוויות...
"סיגלית יקרה, ההצטרפות לסדנה אפשרה לי לראות את העולם דרך עיניים אחרות, לקחת דברים יותר בקלות וללמוד לצחוק על דברים לא קלים. השתנתי מאחת שמגמגמת כשאור הזרקורים מתקרב אליה לאחת שקופצת לבמה ואפילו מפתיעה את עצמה מדי פעם. זו חוויה מצחיקה, מרגשת וכייפית. אז תודה, סיגלית, בעיקר על המתנה שאת. על החיוך שלך, על הכיף שאת מביאה עם הנוכחות שלך, על זה שאת יודעת להצביע על הדברים הנכונים, על כך שאת קשובה, על כך שאת ברורה, על כך שאת מאפשרת לאנשים להשתנות בצורה כל-כך נעימה וכייפית, על הכל. תודה. אפרי אלטחן". 

"כשאתה כל השבוע עסוק בדברים שאתה צריך לעשות הפלייבק מאפשר לי להתנתק, להתפרע ומאוחר יותר אפילו לצאת עם תובנות לחיים...זה מקור אנרגיה עבורי..מה שבעיקר זה נותן לי זה בטחון. להיות מול קהל, לדבר ולשחק בלי לחשוב יותר מידי, דורש ממני אומץ ובכך גם מעניק לי בטחון. זה מפתח את החשיבה,היצירתית שלי,ואת יכולת האילתור שלי, שאני מקווה שתעזור לי גם בחיי היום יום לשלוף איזה משפט מהשרוול. בנוסף, זה גורם לי לבחון את החיים שלי, הסיפורים והפרטים הקטנים, מה קורה באופן כללי בקיצור..מה עובר עלי...וזה בעיני חשוב. זה באמת כיף לי ואני מחכה כל שבוע לבוא. מיקול פיאטרה."

 

Powered by Artvision | Truppo Websites