הזמנת מופעים

הזמנת מופעים
מופע תאטרון פלייבק עסקי - כי תמונה אחת שווה לך אלף מילים !!! 
 
אתם יושבים בנחת. מעלים רגעים וסיפורים שלכם וצוות השחקנים שלנו מחזיר לכם אותם על הבמה באימפרוביזציה ספונטנית המשלבת הומור, דמיון ויצירתיות .
פעילות אדירה ומקורית לימי עיון, כנסים, אירועי חברה למטרות גיבוש, העשרה ושבירת שגרה.
 

 
כל מופע שלנו נערך באופן יסודי ומקצועי וכולל: תאום ציפיות ואבחון מטרות, הכרות מקדימה עם קהל היעד, חזרה עם השחקנים והענקת מופע בו אנו משקיעים את מקסימום האנרגיות הטובות שלנו כדי לשמח אתכם. המופע מורכב מצוות שחקנים מקצועי, מוסיקאי ויועצת ארגונית/מנחה. משך המופע כשעה ורבע. 

 
מופע בבי"ח הדסה הר הצופים, מרץ 2011 ירושלים :
 
‎"את סיגלית מחבר פגשתי לראשונה במופע פלייבק אשר הוזמן על ידי מקום עבודתי. סיגלית הנחתה באופן מקצועי , מיומן וקולח את המשחק כולו ואת צוות השחקנים . עליהם היה להמחיז סיפורים קצרים שעלו ממספר עובדים. הצוות של סיגלית מחבר המחיז בדרך מקצועית ,ייחודית , מבדרת , השחקנים הצליחו לעלות ולשקף רגשות שעלו מסיפורים השונים באופן משחרר, מקל, ומגוון. יצרו עניין באופן מקצועי. אני באירוע זה התבקשתי לספר סיפור חוויתי ממקום עבודתי .קהל היושבים באולם שמע לראשונה את הסיפור. ניכר מעבודתם שהם מקצוענים ידעו להבחין בעיקר ולשים בו דגש מיוחד באופן כזה שמיקד את הקהל בהרהור נוסף ובהתמקדות ברגש. עשו זאת בחן רב והקהל חווה את החוויה כאילו שהתרחשה מול עיניו אך באופן קליל ואוורירי ולכן התאפשר המקום לכל אחד לדפדף ברגשות שמציפים אותו. בתודה ובברכת ישר כוח , סימה, אחות. הדסה הר הצופים ירושלים" 
 
מופע עבור מפגש CEF פלשתינאים וישראלים, בית ג'לא. אוקטובר 2013

"סיגלית היקרה, רציתי להודות לך ולצוות פלייבק בועות על הפעילות במפגש הישראלי-פלסטיני של CEF. הסיפורים שעלו היו כולם טעונים, משמעותיים ואף קשים, ואתם/ן התמודדתם/ן איתם ללא פחד ובשילוב של רגישות והומור, כך שיכלו לחזור למשתתפים/ות - המספרים/ות ושאר הקבוצה - בצורה מרגשת, מחברת ומעוררת השראה. המדיום של תאטרון פלייבק הוא בעל פוטנציאל אמתי להשתלב ולמנף את התהליכים שאנו מובילים, ואתם מימשתם את הפוטנציאל הזה עד תום. תודה לך לכל הקבוצה ונשמח מאד להמשיך לעבוד יחד. עדן ואיברהים - CEF."

 
 

Powered by Artvision | Truppo Websites