גיבוש והעשרה

גיבוש והעשרה
'בימת העסקים' - סדנת אימפרוביזציה ארגונית
כי אמרו וצדקו : תמונה אחת = אלף מילים
מתאים לימי גיבוש, ימי צוות, כנסים וימי עיון. למטרות כייף והעשרה, למידה, הפגת מתחים ושבירת שגרה. 
בסדנת אימפרוביזציה אנו מרשים לעצמנו לחוות, לטעות, לצחוק, לקבל נקודת מבט יצירתית על עצמנו ועל הקולגות שלנו במרחב העבודה. 
בימת העסקים היא סדנה עשירה ומגוונת בה נמחיז ונאלתר רגעים אמיתיים של המשתתפים וסיטואציות פנים ארגוניות. אין צורך בניסיון.
 

ניתן להזמין סדנה למטרות גיבוש.
ניתן להזמין סדנה ממוקדת מטרה המשלבת למידה באופן חוויתי ומהנה. כגון: מנהיגות, עבודת צוות, יצירתיות.
 

מה כוללת הסדנה ? 
תרגילי תאטרון פלייבק , אימפרוביזציה וטכניקות מתוך "של מי השורה הזו" ותרגילים חוויתים הלקוחים מעולם המשחק. 
משך סדנה ועלות ? 
נערך לאחר תאום צרכים וציפיות ובהתאמה אישית מול כל ארגון. 
מה היא מאפשרת ?
המשתתפים מקבלים נקודות מבט מגוונות על עצמם ועל סביבת עבודתם, באים לידי ביטוי באופן יצירתי ולומדים על הנושא הפנים ארגוני דרך חוויה מרעננת ואחרת. 
לקוחות משתפים : 

סדנת בימת העסקים צוות הדרכה קופ"ח כללית, 2014
"סיגלית התבקשה לסייע לנו ביום סדנאי לצוות תחום טכנולוגיות למידה שכלל הצגת תכניות עבודה 2014 וסיכום שנת העבודה 2013. במהלך הפעילות התחלק הצוות לכל קבוצות, כשכל קבוצה הציג המחזה של אחת הסיטואציות המשמעותיות שהיו בשנת העבודה 2013. הפעילות הייתה יצירתית מאוד, חדשנית ויוצאת דופן והפכה את תהליך סיכום שנת העבודה לחוויה משחררת, מעניינת וחווייתית. הצוות שלקח חלק בפעילות שיתף פעולה באופן מלא והיה מאוד שבע רצון מהתהליך ומההתנסות. תמיר גבעתי , ראש תחום טכנולוגיות למידה."

סדנת בימת העסקים בקבוצת אמן מחשבים. 2013
"סיגלית מחבר ערכה סדנת אימפרוביזציה ומשחקי פלייבק בערב גיבוש שערכנו למחלקת אינטגרציית נתונים בקבוצת אמן.
הסדנה הייתה מהנה, מצחיקה, מעניינת ויותר מהכל – מגבשת. היינו כארבעים עובדים אשר רובם מפתחים ואנשים טכניים שהמפגש עם התאטרון היה חדש וזר להם ....היו חששות מלכתחילה שאולי לא ישתפו פעולה, למרות זאת החלטנו "ללכת על זה" ולשמחתנו, הערב השונה ויוצא הדופן נתן רוח חדשה וערך מוסף לכולנו.... צחקנו, השתטינו, התחברנו ומאוד נהנינו. מצאנו את רובנו משחקים "על הבמה" קטעים אשר לקוחים מעולם התוכן שלנו והשילוב בין התאטרון לשגרת העבודה שלנו יצר חברותא , הנאה גדולה ותחושה של מקוריות .... חח' לסיגלית על היצירתיות, ההעזה והתוכן שהביאה לערב. תודה רבה לך!!! מומלץ בחום לכל חברה לפעילות גיבוש מהנה. מירב קנוסן - מנהלת מכירות"

סדנת בימת העסקים צוות רכש - תרכובות ברום בע"מ. 2010
"סיגלית, החוויה הייתה מענגת, מלמדת ומשחררת. כולה עטופה בצחוק גדול. היה לי כייף גדול ושחרור אחרי יום מעייף.כל הכבוד, דני." / "סססססיגלית! היה ממש כייף ומשעשע ונחמד, בעיקר מצחיק ! יעל דינה. " / "סיגלית, נהניתי מאד. היה חדש, מרענן ומפרה. אין ספק שעברתי חוויה שלא הכרתי. נשאר לי טעם של עוד...עליזה וורמסר." / "לצחוק זה בריא, נתת לנו הרבה בריאות היום. מאיר צרפתי, מנהל הצוות." 

סדנת מנהיגות ועבודת צוות: חברת 3M
"סיגלית, תודה על הסדנה הפורייה שהעברת לנו. אופן העברת הסדנה תרם רבות לאווירה הנינוחה אשר יצרה פתיחות וכנות של המשתתפים. המשתתפים לא רק הפנימו את החומר והכלים הנלמדים אלה חיזקו את הקשר ביניהם, דבר התורם לשיפור בעבודת הצוות ולהכרה כי מינוף החזקות של כל חבר בצוות תורמת לתוצאה סופית טובה יותר. נבות מנור, מנהל מחלקת לוגיסטיקה"

סדנה בנושא שינוי ארגוני: עמותת YRF   
"אני רוצה להודות לך על ההפעלה המיוחדת עם מנהלי הפרויקטים. הצלחת לאפשר להם להיות פתוחים ולשתף, לחשוב ולהתעמק. אינני זוכרת סוג כזה של מפגש מאז היותי עובדת  בעמותה. זו הפעם הראשונה שמנהלי הפרויקטים זכו לחוויה מהסוג הזה. אני מאוד מקווה שיהיה לזה המשך.  בברכה, רונית כוכבי, מנהלת מחלקת הדרכה." 

Powered by Artvision | Truppo Websites