לקוחות משתפים

לקוחות משתפים

מופע תאטרון פלייבק עבור חגיגת בר מצווה :
"סיגלית שלום רב, רציתי להודות לך על ערב מרגש של חגיגת בר המצווה של בננו ארז. ארז והמשפחה המורחבת נהנו מאוד מהמופע שהעליתם עם הקטעים בחייו של ארז. המופע היה מאוד מרגש ומצחיק , כולם נהנו וצחקו במהלך המופע והייתה חוויה נפלאה לכל המשפחה ובמיוחד לבננו שהרגיש שהוא במרכז האירוע. הגענו אלייך לאחר המלצה שקבלנו וזכינו במופע מהנה ומשמח.תודה רבה ורדה ואורן קטב."
 
    

סדנת בימת העסקים עבור צוות הדרכה קופ"ח כללית :
"סיגלית התבקשה לסייע לנו ביום סדנאי לצוות תחום טכנולוגיות למידה שכלל הצגת תכניות עבודה 2014 וסיכום שנת העבודה 2013. במהלך הפעילות התחלק הצוות לכל קבוצות, כשכל קבוצה המחיזה את אחת הסיטואציות המשמעותיות שהיו בשנת העבודה 2013. הפעילות הייתה יצירתית מאוד, חדשנית ויוצאת דופן והפכה את תהליך סיכום שנת העבודה לחוויה משחררת, מעניינת וחווייתית. הצוות שלקח חלק בפעילות שיתף פעולה באופן מלא והיה מאוד שבע רצון מהתהליך ומההתנסות. תמיר גבעתי , ראש תחום טכנולוגיות למידה."

מופע עבור מפגש CEF פלשתינאים וישראלים, בית ג'לא :
"סיגלית היקרה, רציתי להודות לך ולצוות פלייבק בועות על הפעילות במפגש הישראלי-פלסטיני של CEF.
הסיפורים שעלו היו כולם טעונים, משמעותיים ואף קשים, ואתם/ן התמודדתם/ן איתם ללא פחד ובשילוב של רגישות והומור, כך שיכלו לחזור למשתתפים/ות - המספרים/ות ושאר הקבוצה - בצורה מרגשת, מחברת ומעוררת השראה. המדיום של תאטרון פלייבק הוא בעל פוטנציאל אמתי להשתלב ולמנף את התהליכים שאנו מובילים, ואתם מימשתם את הפוטנציאל הזה עד תום. תודה לך לכל הקבוצה ונשמח מאד להמשיך לעבוד יחד. עדן ואיברהים - CEF."

מופע תאטרון פלייבק עבור חגיגת בת מצווה . ירושלים :
"לסיגלית וצוות בועות היקרים, היה פשוט מדהים....תודה רבה לכם על ערב בלתי נשכח עם המון צחוקים, התרגשות והנאה בלתי רגילה. עשיתם לאלינור ולאורחים את הבת מצווה!!! הבנות בכיתה לא מפסיקות לדבר על האירוע של אלינור בזכות המופע. תצפו לעוד הזמנות רבות....בהצלחה בהמשך, אושרת ואלינור יאיר".

סדנת אימפרוביזציה ארגונית בקבוצת אמן מחשבים. פ"ת :
"סיגלית מחבר ערכה סדנה קצרה בנושא אימפרוביזציה ומשחקי פלייבק בערב גיבוש שערכנו למחלקת אינטגרציית נתונים בקבוצת אמן. הסדנה הייתה מהנה, מצחיקה, מעניינת ויותר מהכל – מגבשת. היינו כארבעים עובדים אשר רובם מפתחים ואנשים טכניים שהמפגש עם התאטרון היה חדש וזר להם ....היו חששות מלכתחילה שאולי לא ישתפו פעולה, למרות זאת החלטנו "ללכת על זה" ולשמחת כולנו, דווקא זה שהיה ערב שונה ויוצא דופן נתן רוח חדשה וערך מוסף לכולנו.... צחקנו, השתטינו, התחברנו ומאוד נהנינו. מצאנו את רובנו משחקים "על הבמה" קטעים אשר לקוחים מעולם התוכן שלנו והשילוב בין התאטרון לשגרת העבודה שלנו יצר חברותא , הנאה גדולה ותחושה של מקוריות .... בהזדמנות זו אשמח לתת ח ח לסיגלית על היצירתיות, ההעזה והתוכן שהביאה לערב. תודה רבה לך!!! מומלץ בחום לכל חברה לפעילות גיבוש מהנה. מירב קנוסן - מנהלת מכירות"

מופע פלייבק אישי עבור יום הולדת. רחובות :
"היי סיגלית, מסיבת ההולדת של בייה הייתה עבורנו הנאה צרופה. עברו 4 ימים מאז אותו ערב קסום, ערב שהשאיר בפי כולנו טעם של עוד...חוויה מיוחדת וחיוך ! לא די "במחזה " טוב כדי שהאירוע יצליח, דרושים במאי ושחקנים מעולים והם ורק הם יכולים להעניק חיות ומשמעות למילים...לסיפורים... אתם,הענקתם פרשנות מיוחדת לסיפורים. עשיתם זאת באיכות משחקית,ברגישות מופלאה והומור חכם...והליווי המוסיקלי התאים עצמו למתרחש והשלים את התמונה הקסומה. את סיגלית, ניצחת על כל האנסמבל ועשית זאת במקצועיות ובנעם. תודה אישית לך ולכל החבורה המופלאה..מעומק הלב, ציפי וירצר."

סדנת תאטרון עבור אירוע תרומה לנערי "שלוותה": המלצתה של ד"ר ליטל שטיינגרט:
"סיגלית, שמחים להודות לך על תרומתך להצלחת "בכיוון הרוח", מיזם התנדבותי ייחודי, שמטרותיו העלאת מודעות לתחום בריאות הנפש, כמו גם גיוס תרומות למען פעילויות העשרה ושיקום לנערי שלוותה. תודה על תרומתך לתהודה החיובית לה זכה הערב. על רוח ההתנדבות, והמעורבות האכפתית במפגשי ההכנה. וכמובן על סדנת תאטרון פלייבק המשובחת "מונולוגים מהגוף" שהנחית במהלך הערב בהתנדבות ושזכתה לתשבחות מצד באיה. מודים מעומק הלב ומחבקים בחום, נשמח לכל שיתוף פעולה עתידי. ד"ר ליטל שטיינגרט וצוות "בכיוון הרוח".

סדנת תאטרון עבור כ-30 מנהלות בתי ספר, המלצתה של עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר:
"לכבוד סיגלית מחבר שלום רב! בשם צוות המנהלות באזור הפיקוח של המפקחת אביבה מירון אני מבקשת להודות לך על ערב מהנה שחווינו באמצעותך. הצלחת להפעיל אותנו במשחקים מקוריים ומעניינים ובסימולציות מחיי בית הספר - שיתפנו פעולה, צחקנו ונהנינו. מאחלת לך המשך הצלחה! תודה ובברכה, עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר" 

מופע פלייבק עבור בי"ס אופקים לחינוך מיוחד - חיפה, פברואר 2012
"לתאטרון בועות, היה גדול..מהנה..מצחיק עד דמעות..יישר כוח, כל סיפור הוצג באופן מצחיק, דרמטי, מענג ובעיקר מאחד את כולם. תודה בי"ס אופקים, חיפה."  /  "היה מקסים, שנון ועם הרבה ערך מוסף עבורנו, תודה אורית." / "לצוות אימפרו המקסים, הצחקתם אותנו ושימחתם אותנו מאד מאד !!! אתם מוכשרים בטירוף. תמשיכו...אוהבת אתכם אירית זורלא." / "לצוות פלייבק בועות, היה ערב מהנה ביותר. צחקנו והתפרקנו. זה לא פשוט להמחיז את הסיפורים שהשאירו אתכם פעורי פה ועשיתם את זה BIG TIME !! שירלי קשובר." 

מופע תאטרון פלייבק בהתנדבות עבור עמותת אנוש - ת"א :
"לכבוד סיגלית מחבר וצוות תאטרון פלייבק בועות הנפלאים, זכות נעימה לנו להודות לכם על ההופעה שהענקתם למתמודדים העובדים במפעל המוגן, "בית הנייר"- מש"פ לשעבר. ההופעה הייתה מקסימה, חיממה את ליבנו והעשירה את נפגעי הנפש. אנו רואים אתכם כידידים נאמנים לעמותת אנוש, שטובת הזולת קרובה לליבם. מקווים שנמשיך ליהנות מהופעות של פלייבק בועות, גם בעתיד. בברכה, טלי פרץ מנהלת סניף ת"א וטובה פייגנבאום, יו"ר עמותת אנוש."

מופע פלייבק אישי עבור יומולדת - נוף ים :
"לפני כמה ימים חגגו לי יום הולדת עגול בהפתעה. ישבתי והתבוננתי בחיים שלי כבהצגה מטורפת ומצחיקה ...דרך הסיפורים שהחברים שלי סיפרו עלי ואפילו אני שיתפתי בסיפור מיוחד. הסיפורים הומחזו באופן מיידי באימפרוביזציה אינסטנט על ידי שחקנים מאוד מוכשרים שהפכו סיפורים אפילו בנאליים לסיטואציה מרגשת מצחיקה וקורעת!!! קבוצת תאטרון פלייבק בועות שהוזמנה לאירוע על ידי חבריי, הפכו את הסיפורים הקטנים של החיים שלי לסיפורים גדולים מהחיים ...כל כך נהניתי לראות את דמותי דרך עיניי אחרים, איזה כיף לי ... ואיזה כיף היה לאורחים... מומלץ בחום, עדנה טננבוים "./ "קבוצת בועות המקסימה, ממש נהניתי מכל רגע. פעם ראשונה שנתקלתי בתאטרון פלייבק ואשמח לצפות בכם שוב. אסתר מנחם" / "היה ערב מדהים ומרגש, אהבתי את ההעברה של הסיפורים באופן רהוט, רגיש ושנון. סיגלית אביאב". / "בועות יקרים, האימפרוביזציות היו מדהימות ! המון כשרון, הומור ומשחק מקסים. תענוג צרוף ! כל הכבוד. יעל אביב". 

מופע פלייבק עבור מטופלים ובני משפחה בבי"ח וולפסון , המלצתה של מנכ"לית העמותה לחולי קרוהן:
"לכבוד המנהלת האמנותית הגב. סיגלית מחבר וצוות שחקני בועות. ברצוננו להביע את מלוא הערכתנו ולהודות לך ולצוות השחקנים המופלא, על מופע תאטרון פלייבק בכנס מטופלים למען ילדים, בני נוער והוריהם שהתקיים במרכז הרפואי וולפסון בשיתוף העמותה הארצית  לתמיכה בחולי קרוהן וקוליטיס. צוות השחקנים, בניהולך גילה מקצועיות וכשרון רב, ריגש, הצחיק וניכר בכם הרצון להעניק חוויה מעצימה ולשמח את הנוכחים. המופע איפשר למטופלים, לצוות הרפואי ולצופים הזדמנות לשתף בחוויות שעברו, לספר על תחביבים, חלומות , התמודדות עם מצבים קשים בזמן המחלה ועל סיוע הצוות הרפואי.  עלו והצליחו, יישר כוח ! בברכה סילבי עומר מנכלית העמותה לתמיכה בחולי קרוהן"
 
מופע תאטרון פלייבק עבור חבורת זמר גן רווה :
"הייתם גדולים! למה הכוונה? הומור, צחוק, אווירה טובה. הכל במופע היה בטוב טעם ומינון נכון - הפכתם את מסיבת הסיום השנה לאירוע מיוחד, מהנה ומאד שונה מכל דבר אחר שחווינו עד כה. רפי, מנהל הקבוצה." / "אתם מצחיקים, אסתטיים, חכמים ומתוחכמים. נהנתי בשני האירועים שחוויתי אתכם. אתם עוד תגיעו רחוק. עלו והצליחו! יעל הרשקוביץ." "נהנינו מאד. "כבועות" מבעבעות עם אנרגיות מקסימות, הייתם מצחיקים ונפלאים." שוש ניב ותיקי טל.

מופע תאטרון פלייבק בבי"ח הדסה הר הצופים ירושלים :
‎"את סיגלית מחבר פגשתי לראשונה במופע פלייבק אשר הוזמן על ידי מקום עבודתי. סיגלית הנחתה באופן מקצועי , מיומן וקולח את המשחק כולו ואת צוות השחקנים . עליהם היה להמחיז סיפורים קצרים שעלו ממספר עובדים. הצוות של סיגלית מחבר המחיז בדרך מקצועית ,ייחודית , ומבדרת. הם הצליחו לעלות ולשקף רגשות שעלו מסיפורים השונים באופן משחרר, מקל, ומגוון. השחקנים אפשרו לקהל להתבונן שוב בסיפורים שלנו. ניכר מעבודתם שהם מקצוענים. הם עשו זאת בחן רב והקהל חווה את החוויה כאילו שהתרחשה מול עיניו אך באופן קליל ואוורירי. בתודה ובברכת ישר כוח.  סימה, אחות. הדסה הר הצופים ירושלים"

סדנת בימת העסקים עבור תרכובות ברום צוות הרכש - מצפה רמון :
"סססיגלית! היה ממש כייף ומשעשע ונחמד, בעיקר מצחיק ! למרות שהגעת ל"חור" שבדרום השארת מלא רושם טוב ! יעל דינה. " / "סיגלית, נהנתי מאד. היה חדש, מרענן ומפרה. אין ספק שעברתי חוויה שלא הכרתי. נשאר לי טעם של עוד...עליזה וורמסר." / "לצחוק זה בריא, נתת לנו הרבה בריאות היום. מאיר צרפתי, מנהל הצוות." 

סדנת תאטרון עבור כ-30 מנהלות בתי ספר, המלצתה של עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר:
"לכבוד סיגלית מחבר שלום רב! בשם צוות המנהלות באזור הפיקוח של המפקחת אביבה מירון אני מבקשת להודות לך על ערב מהנה שחווינו באמצעותך. הצלחת להפעיל אותנו במשחקים מקוריים ומעניינים ובסימולציות מחיי בית הספר - שיתפנו פעולה, צחקנו ונהנינו. מאחלת לך המשך הצלחה! תודה ובברכה, עירית ויטל, מנהלת בי"ס נעמי שמר"
 
סדנה בנושא שינוי ארגוני: עמותת YRF המלצתה של רונית כוכבי, מנהלת מחלקת הדרכה:
"סיגלית, אני רוצה להודות לך על ההפעלה המיוחדת עם מנהלי הפרויקטים. הצלחת לאפשר להם להיות פתוחים ולשתף, לחשוב ולהתעמק. אינני זוכרת סוג כזה של מפגש מאז היותי עובדת בעמותה. זו הפעם הראשונה שמנהלי הפרויקטים זכו לחוויה מהסוג הזה. בברכה, רונית כוכבי."

סדנת מנהיגות ועבודת צוות : המלצתו של נבות מנור מנהל מחלקת לוגיסטיקה חברת M3:
"סיגלית, תודה על הסדנה הפורייה שהעברת לנו. אופן העברת הסדנה תרם רבות לאווירה הנינוחה אשר יצרה פתיחות וכנות של המשתתפים. המשתתפים לא רק הפנימו את החומר והכלים הנלמדים אלה חיזקו את הקשר ביניהם, דבר התורם לשיפור בעבודת הצוות ולהכרה כי מינוף החזקות של כל חבר בצוות תורמת לתוצאה סופית טובה יותר."


Powered by Artvision | Truppo Websites