יעוץ והכוונה

יעוץ והכוונה
נאנחנו היוצרים והמעצבים את במת חיינו. 
הזמנה זו היא למפגש ייעוץ אישי וייחודי, אשר בו אנו נגלה ביחד מהם הפוטנציאלים הכי חזקים שלך, מהם השאיפות והחלומות שלך וכיצד תצליח לממש אותם בקלות ובצורה אפקטיבית. המפגש מאפשר פריצות דרך בכל תחומי החיים.

מטרת המפגש לכוון אותך לשלמות עם בחירותיך, לחבר בין הרעיון להגשמתו בפעולה, לזהות וליישם את נקודות החוזק שלך על מנת שתוכל לממש את מלוא הפוטנציאלים שלך בצורה מאוזנת, אותנטית וקלה. 

ניתן לקיים מפגש חד פעמי לייעוץ והכוונה ממוקדת מטרה או אימון תהליכי מס.מפגשים בהתאמה אישית.
במהלך השנים האחרונות, מאות אנשים עברו תהליך של אבחון ואימון אצל סיגלית ויצרו בחייהם שינוי מדהים.
 
 
ייעוץ והכוונה

"סיגלית יקרה, 
רציתי להודות לך על כל התמיכה והחיזוקים. כשהגעתי אלייך הייתי סקפטית, קצת ריקה ואבודה ובמבט לאחור, אחת שנותנת לחיים להוביל אותה ולא להפך. המפגשים איתך עזרו לי לראות, להבחין ולפעול לקראת מציאות חדשה שהצלחתי ליצור. גיליתי את הקסם שבאלתור וביצירת שינויים מתוך אמונה ואפילו אם היו רגעים שכשלתי באמונתי, החיזוק שלך של "פשוט תעשי ותפעלי" שינה אותה לטובה. עברתי דרך שאין לתאר אותה במילים, עם נוכחות שלך שמאוד חיזקה אותי. ותמיד לימיני, מתבוננת, מחזקת, מדברת בזמן שאני זו שעושה את הדרך. אני יכולה לתאר זו בתור דרך שחלקה קוצנית ויבשה וחלקה יותר נעימה ורכה והנוכחות שלך שם ברגעים הנכונים.  אני עוד מצפה להמשך הדרך. להמשיך ולגלות. תודה. אפרי אלטחן"
 
"סיגלית, אני מעריכה אותך מאוד על העשייה והבחירות שלך שמגיעות ממקום אמיתי. משחק זה באמת דבר נפלא שאין דומה לו, גם אם לא אבחר בו כמקצוע מפרנס לעולם לא אוותר על המקום שלו בחיי, אני מקווה שתתמידי בהעברת שיעורי פלייבק לעשרות שנים נוספות חחחח אני בונה עלייך! טליה וייב" 
 
מציג תוצאות 1 - 25 מתוך 33
<< לדף הקודםדף:  1 2לדף הבא >>
Powered by Artvision | Truppo Websites